Lider poza zasięgiem

KS Orkan Sochaczew wskoczył na drugie miejsce w tabeli płockiej B-klasy. Lider, drużyna Zorzy Szczawin, ma jednak ogromną przewagę. W bezpośrednim starciu rywale okazali się lepsi od sochaczewskiego zespołu.

Mecz ten rozegrano na stadionie przy ul. Warszawskiej w sobotę 28 kwietnia. Goście prowadzili do przerwy jedną bramką. Tuż po gwizdku sędziego rozpoczynającym drugą połowę, Zorza podwyższyła wynik. Ostatecznie przyjezdni wygrali spotkanie różnicą trzech bramek.

W niedzielę 6 maja piłkarze Orkana zagrali na wyjeździe z Czarnymi Rempin. Do przerwy mecz był wyrównany. Sochaczewianie prowadzili 4:3. W drugiej cześci gry goście pokazali swoją dominację. Czterokrotnie znajdowali drogę do bramki rywali i zwyciężyli w całym spotkaniu 8 do 3. Gole dla Orkana zdobyli: Kamil Jeznach (3), Cezary Czarnecki (2), Jakub Sobieraj, Sylwester Lewandowski, Adam Majewski.

W barwach KS Orkan Sochaczew w ostaniach dwóch meczach zagrali: Dawid Kuśmider, Ernest Świstak, Mateusz Rogala, Arkadiusz Widyński, Adrian Rogala, Jakub Sobieraj, Robert Kołodziejczak, Mariusz Mamcarz, Przemysław Bardziński, Patryk Malinowski, Kamil Dłutek, Adrian Rzeźniczek, Cezary   Czarnecki,   Łukasz Kobierecki, Sylwester Lewandowski, Adam Jastrzębski, Damian Maćkiewicz, Kamil Jeznach, Adam Majewski, Rafał Mencel.

Kolejny mecz Orkan zagra na wyjeździe w niedziele 13 maja. Rywalem sochaczewskiej drużyny będzie ekipa Szopena Sanniki. Początek spotkania o godz. 17.00.