O gazecie

 

Witamy na stronie dwutygodnika „Ziemia Sochaczewska”, najstarszego pisma na sochaczewskim rynku prasowym. Jego historia sięga roku 1990, a więc początków samorządności w naszym kraju. Pierwszy numer tygodnika ukazał się 18 listopada 1990 roku, a gazeta kosztowała wówczas 1000 (starych oczywiście) złotych.

Od 1990 roku na łamach gazety zamieszczono kilka tysięcy polemik, felietonów i informacji. To prawdziwa kronika życia Sochaczewa. W naszej gazecie można prześledzić wszystko, co przez ten okres działo się w mieście i okolicy. Dzięki niej możemy ocenić sami, co było dobre, co złe, co przyniosło efekty. Widać ludzi, ich dokonania, problemy i sposoby ich rozwiązywania.

Utrzymujemy stały kontakt z czytelnikami organizując szereg imprez i akcji pozawydawniczych. Redakcja jest pomysłodawcą i organizatorem plebiscytu „Sochaczewianin Roku”, Konkursu Młodych Dziennikarzy, akcji „Paczka do paczki”, „Na grzyby” i wielu innych.

Co dwa tygodnie dostarczamy także potężną dawkę informacji sportowych.

Dwutygodnik „Ziemia Sochaczewska” trafia do kiosków i punktów dystrybucji we wtorki rano. Ukazuje się na terenie miasta Można nas znaleźć przy głównej handlowej ulicy miasta.

Na czytelników oczekujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 w redakcji gazety w kramnicach miejskich.

Można się z nami kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: ziemia.sochaczewska@gmail.com