Taniec i malarstwo

W niedzielę 15 kwietnia, sochaczewskie dzieciaki mogły uczestniczyć w kolejnej odsłonie  przygotowanego przez wydział Kultury, Turystyki i Promocji oraz Sochaczewskie Centrum Kultury,  projektu „Artystyczne Kramnice”. Program był jak zwykle bardzo bogaty. Uczestnicy mogli zapoznać się z tańcem nowoczesnym oraz techniką pracy z akwarelami. Dla najmłodszych dzieci tradycyjnie przewidziano prowadzone przez Magdalenę Jaworską zajęcia „PA – RA – BAM !”

Dzieciaki miały okazję do spotkania z instruktorami i tancerzami z sochaczewskiej szkoły tańca „Pasjonat”. Chętnie brały udział we wspólnych tańcach i zabawach. Szczególnie zajęcia z instruktorem pochłonęły je bez reszty. Była to też okazja do podziwiania zawodowych tancerzy, którzy zaprezentowali tańce latynoamerykańskie, jak również odmiany rock’n’rolla.

Z kolei na zajęciach plastycznych „Coś z wody …” z Barbarą Derdą dzieci poznawały techniki pracy z akwarelami i gumą. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać w papierowym wydaniu dwutygodnika „Ziemia Sochaczewska” (24.04.2018)