W jedną stronę za darmo z Kolejami Mazowieckimi

Spółka Koleje Mazowieckie przygotowała specjalną ofertę dla osób biorących udział w Nocy Muzeów.

Od 19 maja, godz. 17.00 do 20 maja, godz. 1.00, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Łowicz Główny, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica przewoźnik zastosuje specjalne zasady odpłatności. Przejazd powrotny będzie odbywał się nieodpłatnie na podstawie zakupionego wcześniej i wykorzystanego biletu na przejazd „tam” ostemplowanego pieczątką „Nocy Muzeów”. Pieczątki będą znajdować się na stoiskach informacyjnych organizatora imprezy, przy Placu Defilad, na Bulwarach Wiślanych/Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz w Stacji Muzeum.

Osoby posiadające ważne bilety jednorazowe KM zapisane na telefonie, tablecie lub zakupione przez aplikację SkyCash oraz zakodowane na Karcie Mazowieckiej (po okazaniu potwierdzenia sprzedaży biletu lub kodowania biletu), dostaną na ww. stanowiskach kupon, na którym organizator imprezy przybije pieczątkę „Noc Muzeów” oraz zapisze numer biletu na przejazd „tam”, uprawniający do nieodpłatnego przejazdu „z powrotem”. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej KM: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/koleje-mazowieckie-zapraszaja-na-noc-muzeow-0

Przewoźnik zachęca szczególnie do zwiedzenia Stacji Muzeum, gdzie zwiedzający, nocą z 19 na 20 maja będą mogli zobaczyć m.in. szynobus spalinowy VT628, usiąść w kabinie maszynisty oraz porozmawiać z obsługą pociągu o codziennej pracy na kolei.